Výhody Foscam

Získejte kameru Foscam a zajistěte tak ochranu svého života a majetku

 

Jaké jsou hlavní výhody kamer Foscam?

 

Foscam_venkovni_kamera_na_zdi

Prvotřídní vlastnosti kamer Foscam

Bezpečnostních kamer je mnoho. Žádná z nich se však v dané cenové kategorii nemůže rovnat kamerám značky Foscam. Bezkonkurenční úhel rozhledu, jasné zobrazení monitorovaného prostoru, noční vidění, detekce pohybu a v neposlední řadě také komunikace kamery s vlastníkem objektu, to jsou primární přednosti našich kamer.

 


 

 

Zabezpečení toho, co je Vám nejdražší

Celý život budujeme to, čemu chceme říkat domov. K tomu se neváže jen vlastnictví fyzického majetku, ale také budování rodiny a rodinného zázemí. Chraňte tyto hodnoty společně s majetkem, který Váš domov dotváří. Mějte přímý dohled nad svým bytem, domem, dílnou či kanceláří ve chvílích, kdy je nemůžete hlídat sami osobně.

Foscam_zabezpeceni_domacnosti

 


 

 

Foscam_mobilni_aplikace 

Monitoring třeba z druhého konce světa

Pomocí chytrého telefonu se můžete odkudkoliv na světě podívat na záběry ze svých kamer. Kamery Vás také upozorní notifikací, když se doma děje něco nezvyklého. Samozřejmostí je, že začnou podezřelou aktivitu nahrávat a k těmto nahrávkám máte přístup i zpětně. Kamery Foscam jsou opravdu tím, co nazýváme "chytrým zařízením".

 


 

Neutratíte jmění za bezpečí Vašeho jmění

Výrobce Foscam si dal za úkol, aby si každý mohl zajistit bezpečí svého majetku. S tím souvisí nejen jednoduchá instalace kamer, která zabere pár minut, ale také (a hlavně) jejich cena, díky které již nemusíte platit statisíce za zabezpečení své nemovitosti. V této cenové kategorii nemá Foscam konkurenci.

Foscam_levne_kamery

 


 

Foscam_technicka_podpora_pro_kamery

Máte naši plnou podporu

Velice rádi Vám pomůžeme s instalací Vaší nové kamery a nejen to. Dostane se Vám od nás kompletního servisu, jaký si dle nás každý zákazník zaslouží. Každý zákazník je totiž individualita a tak od nás dostanete nejen špičkový produkt, ale také následnou nadstandardní zákaznickou péči.

Zpět do obchodu
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.